Soláň cimbálová muzika & tanečníci

Vernisáž výstavy fotek z RS 2011

ROŽNOVSKÉ SLAVNOSTI OČIMA FOTOKLUBU R9
Vernisáž se uskuteční ve čtvrtek 29. března v 17.00 hodin v Galerii Na Radnici v budově MěÚ na Masarykově náměstí. Svým zpěvem vše zpestří a doprovodí „Krůžek štyr tet“ . Těším se na Vás !!

Ohlasy najdete zde :
https://www.tvbeskyd.cz/cz/10-tv-beskyd/3-roznov-p-radh.html?idv=2224
https://www.parlamentnilisty.cz/profily/galeriedetail.aspx?id=1966

GALERIE NA RADNICI – Město Rožnov p. R. ve spolupráci s T klubem a rožnovským fotoklubem R9 zvou na výstavu

ROŽNOVSKÉ SLAVNOSTI OČIMA FOTOKLUBU R9

Mezinárodní folklórní festival s tradicí sahající až někam k letům 1925 neunikl pozornosti členů rožnovského fotoklubu R9. Autoři se pokusili zachytit reportážním způsobem i výtvarnou zkratkou zajímavé momenty na pódiích, i v zákulisí posledního ročníku festivalu (červenec, 2011). K vidění budou i záběry z předešlých ročníků této významné folklorní akce.
Když nás oslovili lidé z organizačního výboru Rožnovských slavností – jmenovitě Pavel Trčka, milovník folklóru a hudby vůbec, neváhali jsme s možností zachytit pestrou směs folklórních tradic z Valašska, Běloruska, Turecka, Slovenska a řady jiných zemí a oblastí. Nehleděli jsme na Rožnovské slavnosti jedněma očima, proto může divák na výstavě zhlédnout různé přístupy, od reportážního pojetí a zaujetí barvou krojů od Jany, Dana, až po subjektivní, minimalistický a černobíle viděný přístup Ubalda.
Fotoklub R9 sdružuje nyní 12 chlapů a děvčat, vlastně „ogarů a cérek“, když jsme na tom Valašsku. Podporuje volnou tvorbu autorů a pracuje i na dlouhodobých fotografických projektech například pro neziskové organizace v regionu. Úspěšně se účastní klubových přehlídek v ČR. Někteří členové fotoklubu vyrážejí na expediční projekty do Asie a Jižní Ameriky. Připojte se k nám! – www.r9.cz
Vernisáž se uskuteční ve čtvrtek 29. března v 17.00 hodin v Galerii Na Radnici v budově MěÚ na Masarykově náměstí.
V rámci vernisáže vystoupí se svými písněmi „Krůžek štyr tet“ .
Všichni jste srdečně zváni!!
Výstava potrvá do 2. července. Je otevřena pondělí, středa od 8 hodin do 17 hodin, úterý, čtvrtek, pátek od 8 hodin do 13 hodin.